Zaměření hudebního oboru

Jazzová interpretace

Být pánem svého nástroje. Zahrát píseň pokaždé jinak a přesto zajímavě. Svobodně. Kdykoliv, kdekoliv… Každá repríza jako nový originál…

Určeno pro žáky od 7 a 14 let (I. a II. stupeň základního studia)
Pro mladší žáky ve věku 6 let máme přípravné studium
Hodinová dotace jazzová interpretace — 1 hodina týdně, hudební nauka — 1 hodina týdně (1. - 5. ročník), souborová hra - 1 hodina týdně (od 4. ročníku I. stupně)
Pololetní platba 2 000 Kč

Základem výuky je orientace v harmonii a hra podle akordových značek. To žákům dává velkou svobodu, díky které se jejich hudební projev stává pokaždé jedinečným a originálním. Snadno si pak poradí i s tím, co slyší v rádiu nebo v TV…

Žáci se setkávají se žánrově pestrým repertoárem a někteří z nich dojdou i ke komponování vlastních skladeb. A není to jen o jazzu. Dostaneme se i k hudbě brazilské, kubánské, gospelu a dalším žánrům, které jsou spolu úzce propojené.    

Žáci navíc čerpají zkušenosti ve školní kapele při doprovodu zpěváků, zpěvaček či jiných instrumentalistů, nebo mohou být součástí i celého orchestru.

Předměty

Naši učitelé

  • Jan Andr, DiS.

    Jan Andr, DiS.

    Klavír - jazzová interpretace

Přihlaste se ke studiu

Uzávěrka přihlášek

31. 5. 2019 ve 12:00 (přihlášky je možné podávat od 1. 5. 2019)

Termín přijímaček

3. 6. - 6. 6. 2019​​​​​​​

Blogujeme pro vás

20. 6. 2018

Už od roku 2015 vzděláváme nejen děti a mládež, ale věnujeme se i rozvoji talentu seniorů. Plníme sny dámám a pánům, kteří je v mládí nestihli realizovat.