Malířská paleta 2022
17. 1. 2023

Malířská paleta 2022

Úspěch našich výtvarníků v soutěži Malířská paleta

V loňském roce se opět konala výtvarná soutěž Malířská paleta Prahy 5. Ani tentokrát nemohli chybět žákyně a žáci VO naší ZUŠky pod vedením paní učitelky Kláry Smíškové a Zuzany Dvorské Šípové. Tématem 4. ročníku soutěže bylo Praha 5 je domov všech.

Do finále soutěže se probojavalo 24 našich žáků z celkového počtu 29!

V kategorii 5 - 8 let se umístili Marlene Ondráčková (1. místo), Ella Hornofová (2. místo), Mikuláš Vybíral (3. místo), Eva Kohoutová (cena poroty). Do finále se probojovali nebo ocenění dále získali Gába Besserová, Miriam Rizaeva, Zoe Neplechová a Vítek Ondráček.

Kategorii 9 - 12 let obsadili Anna Martinovská (1. místo), Ema Alexandra Hartmanová (2. místo), Anna Nieslaniková (3. místo), Agnes Ondráčková (cena poroty), Barbora Besserová (cena poroty). Do finále se probojovali nebo ocenění dále získali Adéla Kratochvílová, Dora Šlosar, Vanessa V. Vaclavík, Diora Imamalieva a Ota Svobodník.
 
V kategorii 13 - 16 let zabodovali František Tuka (3. místo), Magdaléna Sochorcová (cena poroty), Hana Burgerová (cena poroty). Do finále se probojovaly nebo ocenění dále získaly Adéla Šamonilová, Amálie Šamonilová a Aneta Baláková.
 
Na autory nejlepších děl čekaly dárky od městské části Praha 5.

 

Všem zúčastněným blahopřejeme!